Spolupráce

Proč s námi spolupracovat?

Důvodů, proč s námi spolupracovat, je vícero. Každý náš sponzor má možnost směřovat naše aktivity a vyjadřovat se k běhu a zaměření TunaSec. Taky dokážeme za příspěvky poskytnout přidanou hodnotu ve formě workshopů, základního bezpečnostního auditu nebo jiné formě, záleží na dohodě. Naši sponzoři jsou promování na událostech, které organizujeme jako partneři.

Posouzení bezpečnosti

Jsme schopni udělat základní bezpečnostní audit firmě, která by chtěla otestovat svou síť a zaměstnance. Více v sekci Přidaná hodnota.

Blogové články s firmami

Každý náš partner nám může poskytnout námět na článek, který může ve spolupráci s námi vypustit do světa jako společnou publikaci.

Reference - penetrační test

Mezi naše klienty patří i společnost Liferay, která poskytuje CRM řešení pro velké banky a společnosti jako Bosch nebo VMWare.

Předmět testování

Naše práce na projektu Penetrační test pro software Liferay LXP 7.3 spočívala v analýze bezpečnostních zranitelností, které se nacházejí v aplikaci. Tato aplikace byla po penetračním testu uvolněna zákazníkům na aktualizaci jejich verze Liferay LXP.

Rozsah penetračního testu a výsledky

Rozsah práce byl se zákazníkem stanoven na 40 hodin, během kterých jsme testovali software z pohledu bezpečnostních zranitelností. Výsledkem bylo dodání reportu, kde byly rozepsány nalezeny zranitelnosti a také doporučení, jak tyto problémy opravit.

Zranitelnosti jsme úspěšně nahlásili

TeslaStarbucksGoogleSpotifyGitLabESETO2T-MobileRohlikDameJidloMall.czCSFDEvernoteAlzaDrMaxCeskeDrahyBugcrowdTREZORGoPay
TunaSec z.s.
Koliště 1965/13a, Černá Pole, 602 00 Brno
Phone  +420 774 071 231
Envelope  info@tunasec.com